Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Komunikat Prezesa Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Opolu z dnia 26.01.2022 r. dotyczący konieczności ograniczania ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w okresie obowiązywania stanu epidemii ogłoszonego z powodu COVID-19

Strona archiwalna

 

Zał. Nr 1 do zarządzenia nr 3/2022

Prezesa SKO w Opolu z dnia 26.01.2022 r.

 

KOMUNIKAT

z uwagi na konieczność ograniczania ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w okresie obowiązywania stanu epidemii ogłoszonego z powodu COVID-19

Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Opolu informuje, że

od dnia 26 stycznia 2022 r. do odwołania

wyłącza bezpośrednią obsługę interesantów.

Biuro Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Opolu

pozostaje dla interesantów zamknięte.

 

Wszelkie kontakty z Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Opolu prosimy nawiązywać telefonicznie pod numerami:

(77) 453 86 35 lub (77) 453 83 67.

Pisma (wnioski, podania) prosimy wnosić za pośrednictwem poczty (operatora pocztowego),

bądź platformy e-PUAP (elektroniczna skrzynka podawcza).

Strony postępowań administracyjnych mogą się zapoznać z aktami spraw w siedzibie Kolegium wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty.

 

Prezes Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Opolu w podanym okresie nie przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków. Skargi i wnioski w tym okresie mogą być składane wyłącznie za pośrednictwem poczty lub środków komunikacji elektronicznej.